son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  CUMHURIYET
2  MILLIYET
7  HÜRRIYET RSS
_  ODATV
2  AA
7  HABERTÜRK


DEPREM TATBIKATI

DEPREM TATBIKATI

2018-2019 Egitim Ögretim yili 2. dönemi Okulumuz Sivil Savunma Ekibi'nin planlayip organize ettigi Deprem Tatbikati 05.03.2019 sali günü saat 12:25 te bütün okul ögretmen ve ögrencilerin katilimiyla gerçeklestirirlmistir.


ILGILI VELILER BILINÇLI NESILLER

ILGILI VELILER BILINÇLI NESILLER

Ilgili Veliler, Bilinçli Nesiller Projesi kapsaminda bugün okulumuzda velilerimize yönelik Saglikli Beslenme ve Obezite konulu bir seminer verildi. Katki saglayan tüm paydaslarimiza tesekkür ederiz.


KITAP OKUMA ETKINLIGI

KITAP OKUMA ETKINLIGI

"Istanbul'u Okuyorum" ve "Kütüphanede Hayat Var" Projeleri kapsaminda "14 Subat Dünya Öykü Günü" dolayisiyla tüm çalisanlarimiz, ögrenci, ögretmen ve iadrecilerimizin de katilimiyla okulumuzda kitap okuma etkinligi yapilmistir.


ÇANAKKALE PANORAMA MÜZESI GEZISI

ÇANAKKALE PANORAMA MÜZESI GEZISI

12.02.2019 tarihinde Okulumuz Müdür Yardimcisi ve Tarih Ögretmeni Muhterem KAHRAMAN, Tarih Ögretmenleri Bülent ÇAKIR ve Hamdi Gökhan EFE rehberliginde Sancaktepe Çanakkale Panorama Müzesine Çanakkale Okulum Etkinligi kapsaminda 45 lise ögrencimizle birlikte gezi düzenlenmistir. Panorama Çanakkale Müzesinde Çanakkale Savaslarinin önemi ve Çanakkale anitlari hakkinda hocalarimiz ögrencilerimizi bilgilendirmis olup ögrencilerimizin tarihimizle irtibatlarini saglayan bilgi köprüleri kurulmustur. Bu gezide emegi geçen herkese çok tesekkür ederiz.


OSMANLI DEVLET ARSIVI GEZISI

OSMANLI DEVLET ARSIVI GEZISI

11.02.2019 tarihinde Okulumuz Müdür Yardimcisi ve Tarih Ögretmeni Muhterem KAHRAMAN ve Sosyal Bilgiler Ögretmenimiz Canan KAZEL esliginde 8. Siniftan 45 ögrencimizle birlikte 100 milyonun üzerinde belgenin bulundugu 600 yil Dünyaya hükmetmis bir devletin hafizasina, Kagithane'de bulunan Osmanli Devlet Arsivlerine gezi düzenlenmistir. Ögrencilerimizin ecdatlariyla tarihi iletisim kurdugu güzel ve anlamli bu gezide emegi gecen herkese çok tesekkür ederiz.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...