son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


2018 YKS SONUÇLARI

2018 YKS SONUÇLARI

2017&2018 Eğitim Öğretim yılını tamamlayarak Yükseköğretim Kurumları Sınavında başarılı olan tüm öğrencilerimizi tebrik eder yeni okullarının hayırlı olmasını dileriz.


GELENEKSEL OKUL İFTARIMIZ

GELENEKSEL OKUL İFTARIMIZ

Ortaokul ve lise öğrencilerimiz ile birlikte Öğretmenlerimizin de katılımıyla iki farklı zamanda okul iftarımızı gerçekleştirdik. Bu organizasyonda emeği geçen başta Okul Müdürümüz Mehmet Tayyip Aydın olmak üzere tüm idarecilerimize, Okul Aile Birliği başkanımız Sayın İsa Uzun'a, destek verip iftara katılan ve bu manevi havayı bize tattıran tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.


3.İSLAMİ İLİMLER OLİMPİYATLARI

3.İSLAMİ İLİMLER OLİMPİYATLARI

Gaziosmanpaşa Belediyesi ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün, İstanbul'daki imam hatip okullarına yönelik ortaklaşa düzenlendiği İslami İlimler Olimpiyatının üçüncüsünün ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonunda gerçekleşti.

İstanbul genelinde 37 bin İmam Hatip Okullarından öğrencinin katıldığı ve "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Arapça, Kuranı Kerim, Temel Dini Bilgiler ve Hz. Muhammed'in Hayatı" derslerinden oluşan sorulara cevap veren öğrenciler arasından, dereceye giren öğrencilere ödüllerinin İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Sn. Hasan Tahsin Usta tarafından verildiği Yarışma Sonucunda okulumuz öğrencilerinden İrem ÜNLÜER birinci olarak Üç kişilik Umre, Bisiklet ve 5.000? para ödülü kazanmıştır. Ayrıca öğrencimiz Sudenaz ÖZDİL ise olarak Bisiklet ve 3.000? para ödülü kazanmıştır.

Başarılarından dolayı öğrencilerimizi onları hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik ederiz.


SOSYAL ETKİNLİKLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ

SOSYAL ETKİNLİKLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Okulumuz idari kadrosu kendi aralarında yaptıkları bir toplantı ile yıl içinde gerçekleştirilen sosyal etkinliklerin değerlendirmesini yaptılar. Sosyal etkinliklerin dışında kültürel ve akedemik alanlarda yapılan değerlendirme sonucunda Kurtköy Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak başlarılı bir eğitim öğretim yılı geçirildiğine karar verilerek önümüzdeki yıl bu başarıyı daha da ileriye taşıyacak tedbirlerin alınmasına karar verildi.


ZAMAN YÖNETİMİ

ZAMAN YÖNETİMİ

Öğretmenlerimiz kendileri ve öğrencileri için zaman yönetimi konulu kitap ve makaleler okuyup tartışarak aralarında konuyu değerlendirdiler.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...