son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


10 KASIM ANMA TÖRENİ

10 KASIM ANMA TÖRENİ

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 80. yılında saygı, özlem ve minnetle anıyoruz.


LİSE ÖĞRENCİLERİMİZLE OKUL GEZİSİ

LİSE ÖĞRENCİLERİMİZLE OKUL GEZİSİ

01.11.2018 tarihinde 23 öğrenci, 1 öğretmen ve 1 idarecimizle Florya Akvaryum,1453 İstanbul'un Fethi Panaroma ve Eyüp semtine gezi düzenlenmiştir. Gezimizin düzenlenmesinde katkıları olan Biyoloji öğretmenimiz Dürdane ÖLMEZ hocamıza ve idarecimiz Muhterem KAHRAMAN hocamıza teşekkür ederiz.


ÖĞRETMENLERİN KALBİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ATIYOR

ÖĞRETMENLERİN KALBİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN ATIYOR

Okulumuz öğretmenlerince dönem dönem maddi olarak desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimize verilmek üzere başlatılan maddi yardım projemiz çocuklarımızın küçük ama temel ihtiyaçlarını gideriyor. Öğretmenlerimizin küçük ama değerli destekleri ile kumbaramızda biriken yardım paraları bazen öğrencilerimize forma, bazen kitap, bazen de cep harçlığı oluyor. Destek vermek isteyen tüm paydaşlarımızı projemize dahil ederek daha güzel ve daha güçlü bir okul olmayı hedefliyoruz.


12. SINIFLARIN ÜNİVERSİTE ZİYARETLERİ

12. SINIFLARIN ÜNİVERSİTE ZİYARETLERİ

30-31 Ekim 2018 tarihlerinde Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen Anadolu Yakası Kariyer ve Eğitim Fuarı'nı 11 ve 12. sınıf öğrencilerimiz ile ziyaret ettik. Sınav hazırlık grubu öğrencilerimiz üniversite yetkililerinden birebir bilgi alma, üniversitelerin taban-tavan puanlarının güncel hallerini öğrenme fırsatı yakaladı. Fuar sonrası sınıf ve rehber öğretmenleriyle gezilerini tamamlayan öğrencilerimiz üniversite kararlarını bir kez daha gözden geçirmiş oldu.


ARAPÇA SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİ

ARAPÇA SÖYLEŞİ ETKİNLİĞİ

Öğrencilerimizle arapça sohbet ederek dil gelişimleri üzerinde olumlu etkileri olan sevgili Beyan eş-Şeyh VARAK hocamıza cok teşekkür ederiz.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...