son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


GELENEKSEL OKUL İFTARIMIZ

GELENEKSEL OKUL İFTARIMIZ

Ortaokul ve lise öğrencilerimiz ile birlikte Öğretmenlerimizin de katılımıyla iki farklı zamanda okul iftarımızı gerçekleştirdik. Bu organizasyonda emeği geçen başta Okul Müdürümüz Mehmet Tayyip Aydın olmak üzere tüm idarecilerimize, Okul Aile Birliği başkanımız Sayın İsa Uzun'a, destek verip iftara katılan ve bu manevi havayı bize tattıran tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.


3.İSLAMİ İLİMLER OLİMPİYATLARI

3.İSLAMİ İLİMLER OLİMPİYATLARI

Gaziosmanpaşa Belediyesi ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün, İstanbul'daki imam hatip okullarına yönelik ortaklaşa düzenlendiği İslami İlimler Olimpiyatının üçüncüsünün ödül töreni Cemal Reşit Rey Konser Salonunda gerçekleşti.

İstanbul genelinde 37 bin İmam Hatip Okullarından öğrencinin katıldığı ve "Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Arapça, Kuranı Kerim, Temel Dini Bilgiler ve Hz. Muhammed'in Hayatı" derslerinden oluşan sorulara cevap veren öğrenciler arasından, dereceye giren öğrencilere ödüllerinin İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Sn. Hasan Tahsin Usta tarafından verildiği Yarışma Sonucunda okulumuz öğrencilerinden İrem ÜNLÜER birinci olarak Üç kişilik Umre, Bisiklet ve 5.000? para ödülü kazanmıştır. Ayrıca öğrencimiz Sudenaz ÖZDİL ise olarak Bisiklet ve 3.000? para ödülü kazanmıştır.

Başarılarından dolayı öğrencilerimizi onları hazırlayan öğretmenlerimizi tebrik ederiz.


SOSYAL ETKİNLİKLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ

SOSYAL ETKİNLİKLERİN DEĞERLENDİRİLMESİ

Okulumuz idari kadrosu kendi aralarında yaptıkları bir toplantı ile yıl içinde gerçekleştirilen sosyal etkinliklerin değerlendirmesini yaptılar. Sosyal etkinliklerin dışında kültürel ve akedemik alanlarda yapılan değerlendirme sonucunda Kurtköy Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak başlarılı bir eğitim öğretim yılı geçirildiğine karar verilerek önümüzdeki yıl bu başarıyı daha da ileriye taşıyacak tedbirlerin alınmasına karar verildi.


ZAMAN YÖNETİMİ

ZAMAN YÖNETİMİ

Öğretmenlerimiz kendileri ve öğrencileri için zaman yönetimi konulu kitap ve makaleler okuyup tartışarak aralarında konuyu değerlendirdiler.


BİLİM MERKEZİ ZİYARETİMİZ

BİLİM MERKEZİ ZİYARETİMİZ

Okulumuz 7. sınıf öğrencilerinin katılımı ile Pendik Belediyesi Bilim Merkezi'ne gezi düzenledik. Bilim Merkezi 2017 yılında faaliyete geçmiş olup, içerisinde birçok deney ve etkinlik imkanı bulunuyor. Öğrenciler okulda gördükleri Bilim, Fen ve Matematiği bu merkezde uygulama imkanı buluyor ve bilimin eğlenceli yüzü ile tanışıyorlar. Etkinliği düzenleyen ve öğrencileri ile birlikte katılım sağlayan tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...