son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Esenler de Kudüs İçin Dua Edildi

GENÇLİK ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun da aralarında bulunduğu yüzlerce kişi Esenler'de sabah namazında buluştu ve Kudüs için dua etti.


Esenler de Kudüs İçin Dua Edildi

GENÇLİK ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun da aralarında bulunduğu yüzlerce kişi Esenler'de sabah namazında buluştu ve Kudüs için dua etti.


Esenler de Kudüs İçin Dua Edildi

Esenler'de Kudüs için dua edildiİSTANBUL, (DHA) - GENÇLİK ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun da aralarında bulunduğu yüzlerce kişi Esenler'de sabah namazında buluştu ve Kudüs için dua etti.


ABD nin Kudüs ü "İsrail in Başkenti" Olarak Tanımasına ...

ABD'nin Kudüs'ü 'İsrail'in başkenti' olarak tanıma kararı, Esenler'de protesto edildi.


Esenlerli Gençlerden Erdoğan a Kudüs Teşekkürü Mektubu

Esenlerli gençlerden Erdoğan'a Kudüs teşekkürü mektubuİSTANBUL - Sabah namazında Esenler'de buluşan binlerce genç, ABD'nin Kudüs kararına karşı İslam İşbirliği Teşkilatını toplayarak büyük tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yazılan Teşekkür Mektubu için imza kampanyası başlattı.


Erdoğan a Kudüs Teşekkürü

Sabah namazında Esenler'de buluşan binlerce insan, Kudüs'e sahip çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etti.


Esenlerli Gençlerden Erdoğan a Kudüs Teşekkürü Mektubu

Sabah namazında Esenler’de buluşan binlerce genç, ABD’nin Kudüs kararına karşı İslam İşbirliği Teşkilatını toplayarak büyük tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yazılan teşekkür mektubu için imza kampanyası başlattı.


Festival Süslemeleri İçin 30 Ton Narenciye Kullanıldı

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde bu yıl 4'üncüsü düzenlenecek 'İlk Kurşun Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali' kapsamında ilçenin süslenmesi için 30 ton narenciye kullanıldı.


Hatsu, Dev Tesiste Dur Durak Bilmiyor

HATSU, Asi Nehri'ne temiz su deşarj edecek olan Küçükdalyan-Narlıca MBR (Membran Biyoreaktör) Teknolojili Atıksu Arıtma Tesisi'nde çalışmalarının hızla ilerlediğini kaydetti.


Hatsu, Dev Tesiste Dur Durak Bilmiyor

HATSU, Asi Nehri'ne temiz su deşarj edecek olan Küçükdalyan-Narlıca MBR Teknolojili Atıksu Arıtma Tesisi'nde çalışmalarının hızla ilerlediğini kaydetti.


Epdk Kararları

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK), Türkiye Elektrik İletim AŞ'nin (TEİAŞ) 2018 yılına ilişkin sistem kullanım gelir gereksinimi 4 milyar 951 milyon lira ve sistem işletim gelir gereksinimi 51 milyon 620 bin lira olarak tespit edildi.


Mevlana nın 744. Vuslat Yıl Dönümü

Dörtyol Halk Eğitim Merkezi'nde, Mevlana'nın vuslata ermesinin 744. yıl dönümü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.


Bakan Albayrak: 28 AB Üyesi Ülke Arasında Elektrik ...

Enerji Bakanı Berat Albayrak, AB İstatistik Enstitüsü rakamlarını vererek AB üyesi ülkeler arasında elektrik ve doğal gazı en ucuz kullanan ülkenin Türkiye olduğunu söyledi.


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Açıklaması

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, 'Türkiye olarak sondaj faaliyetleri, petrol ve gaz arama faaliyetleri noktasında Türkiye’nin sahip olduğu Türk bayrağının dalgalandığı gemilerimizle yelken açıp dolaşacağız' dedi.


Diyarbakır da 900 Polisle Dev Uygulama

Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde 900 polis ve dedektör köpeklerle helikopter destekli asayiş uygulaması yapıldı.


Diyarbakır da 900 Polis ve Dedektör Köpeklerle Asayiş ...

Diyarbakır'da 900 polis ve dedektör köpeklerle asayiş uygulaması Bağlar ilçesinde hava destekli uygulamada, araçlar ve umuma açık yerlerde arama yapıldıDİYARBAKIR – Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde 900 polis ve dedektör köpeklerle helikopter destekli asayiş uygulaması yapıldı.


Diyarbakır da 900 Polis ve Dedektör Köpeklerle Asayiş ...

DİYARBAKIR (İHA) – Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde 900 polis ve dedektör köpeklerle helikopter destekli asayiş uygulaması yapıldı.


Hastane Odasını Kırıp Dökerek Cihazlarını Götürdüler. ...

Hastane odasını kırıp dökerek cihazlarını götürdüler.


Hastane Odasını Kırıp Dökerek Cihazlarını Götürdüler

Hatay’ın Dörtyol ilçesinde bulunan devlet hastanesinde sterilizasyon ünitesindeki cihazların sökülmesi için gelen firma görevlileri duvarları söktü.


Dünya İnsan Hakları Günü

Dörtyol'da, Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...