son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  CUMHURIYET
2  MILLIYET
7  HÜRRIYET RSS
_  ODATV
2  AA
7  HABERTÜRK


alironik yaklasimlar/1

her kisi ve olay / tarihin çöplügünde birikir.. bir gün bir kisi / çöplükten buldugu bir parça ile sevinip / bunu parlatarak piyasaya sürünceye degin…


TKP’den Imamoglu’na ‘Islamci patron’ nitelemesi

Türkiye Komünist Partisi (TKP) Istanbul’da yinelenen seçimlerin ardindan yaptigi açiklamada, Ekrem Imamoglu’nu ‘Islamci bir patron’ olarak nitelendirdi.


Fransa’da tesettür mayo giyen kadinlara para cezasi

Fransa’nin güneyindeki Grenoble kentinde tesettür mayo yasagini protesto etmek için belediyenin havuzuna tesettür mayo ile giren Müslüman kadinlara para cezasi verildi.


ABD’nin, Filistin davasini ortadan kaldirma hedefi

ABD'nin Israil-Filistin meselesine çözüm bulmak iddiasiyla hazirladigi ve "Yüzyilin Anlasmasi" olarak nitelenen planin ekonomi paketi Filistinlilerin lehine gibi gözükse de planin siyasi ayaginin Filistin davasini ortadan kaldirmayi hedefledigi belirtiliyor.


Parlamento ve Tesri-Yasama Tartismalari

Sahip oldugunuz dünya görüsünün kurucu kavramlari hayat buldugu kurucu düsüncenin kendi geleneginin içindeki anlamiyla muteberdir ve yol gösterir. Bu yol gösteris Müslümanlarin açisindan daha da önem arz eder.


‘Sömürgeciler, tarihimizi çöpe attilar’

Ruanda Disisleri ve Uluslararasi Isbirligi Bakani Sezibera, "Sömürgeci güçler, bizi bir arada tutan tarihi yapiyi yok ettiler, tarihimizi çöpe attilar." dedi.


ABD Konsolosluk görevlisinin ev hapsi kaldirildi

ABD’nin Istanbul Baskonsoloslugu’nda güvenlik görevlisi olarak görev yapan ve 15 Temmuz darbe girisimi sonrasinda terör suçlamasiyla tutuklanan Mete Cantürk hakkindaki ev hapsi karari kaldirildi.


Kur’an’da Fitne Kavrami

Rabbimizin önerdigi, "aranizdaki çeliskileri Allah’in kitabina arz edin" emrine uyulmazsa, müslümanlar tek bir ümmet olma imkânini yitirirler.


Halid Mesal: Yüzyilin Anlasmasi bir rüsvettir!

Eski Hamas Siyasi Büro Baskani Mesal, "Yüzyilin Anlasmasi"ni, Araplarin paralariyla bölgeye verilen bir rüsvet olarak nitelendirdi.


Yeni ‘Askerlik Sistemi’ yürürlüge girdi

Askerlik sistemini yeniden düzenleyen kanuna göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandasi her erkek için askerlik çagi, nüfus kayitlarina göre, 20 yasina girilen yilda 1 Ocak'tan baslayip, 41 yasina girilen yilda 1 Ocak'ta sona erecek.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...