son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Kahramanımız Ömer Halisdemir

15 Temmuz darbe girişiminin seyrini değiştiren ve darbeye karşı direnişin temsili haline gelen Ömer Halisdemir, Özel Kuvvetler Komutanı Zekai Aksakallı’nın emrine, sonunda şehadet olduğunu bilerek itaat etti.


Türk'ün yeniden doğuşu '15 Temmuz'

Türkiye’nin 15 Temmuz hain darbe girişimi ile önemli bir dönüm noktasından geçişinin bugün 2. yıl dönümü.


SPK, 'Piyasa bozucu eylemlerle ilgili düzenlemeyi' geri çekti

Finansal raporların hazırlandığı tarihle, yayınladığı tarihe kadar raporlarla ilgili içsel bilgiye sahip kişilerin alım yapmasını engelleyen düzenlemeyi 31 Ağustos’a kadar askıya alan SPK söz konusu kararı geri çekti.


Yarın kara ve denizlerimizde hava nasıl olacak?

16 Temmuz 2018 Pazartesi günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara 30, İstanbul'da 31, İzmir'de 34, Antalya'da 39 derece olacak.


'Kurtuluş Savaşı ruhu yeniden canlandı'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 'O gece yeniden bir millet olduk. Çanakkale ruhu yeniden dirildi, Kurtuluş Savaşı ruhu yeniden canlandı.' dedi.


Suriye sınırında bir terörist yakalandı

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde Suriye sınırından yurda giriş yapan terör örgütü Pyd/Pkk'lı bir terörist yakalandı.


15 Temmuz şehitleri Moskova'da anıldı

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen törenle 15 Temmuz'da Fetö'nün hain darbe girişiminde şehit olanlar anıldı.


Atatürk Orman Çiftliği ile Orman Genel Müdürlüklerinin yapısında düzenleme

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü ile Orman Genel Müdürlüğünün teşkilat, sermaye, görev ve yetkilerine dair esaslar düzenlendi.


2022 Dünya Kupası için devir teslim töreni

2018 FIFA Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Rusya ile bir sonraki turnuvayı düzenleyecek Katar arasında devir-teslim töreni gerçekleştirildi.


Ebru Özkan Türkiye'ye dönüyor

Kudüs'e yaptığı ziyaretin ardından 11 Haziran'da Türkiye'ye gitmek için geldiği Tel Aviv'deki Ben Gurion Havalimanı'nda gözaltına alınan Ebru Özkan'ın bugün Türkiye'ye döneceği bildirildi.


Irak'ta Necef Emniyet Müdürü görevinden alındı

Irak'ın güneyinde hizmet yoksunluğu, yolsuzluk ve elektrik kesintileri nedeniyle patlak veren gösterilerin ardından Necef Emniyet Müdürü Tuğgeneral Macid Hatim'in görevden alındığı bildirildi.


Yüreğime su serpiliyor

Şehit Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, oğlunun şehit edilmesinden sorumlu teröristlerin Gümüşhane kırsalında etkisiz hale getirilmesine ilişkin 'Bir nebze de olsa yüreğime su serpiliyor.' dedi.


Fenerbahçe'den ayrılmayı düşünmek bile istemiyorum

Fenerbahçe'nin Faslı futbolcusu Aatıf Chahechouhe,'İsteniliyor olmak mutluluk verici ama Fenerbahçe'de olmaktan dolayı çok mutluyum' dedi.


15 Temmuz şehitleri için 81 ilde mevlit okutuldu

Vakıflar Genel Müdürlüğünce, Fetö'nün 15 Temmuz darbe girişiminde milli iradeye ve demokrasiye sahip çıkarken şehit olanlar için 81 ildeki vakıf camilerinde mevlit okutuldu.


KOSGEB'in yapısında düzenleme

KOSGEB tarafından verilecek hizmetler ve desteklerden yararlanacak işletmelere ilişkin sektörel ve bölgesel öncelikler, günün ekonomik ve sosyal şartlarına göre Cumhurbaşkanı tarafından belirlenecek.


'Üreticiyi üzmeyeceğiz, ezmeyeceğiz'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 'Biz üreticiyi üzmeyeceğiz, ezmeyeceğiz. Bunların yollarını arayacağız. Bu arada da gıda enflasyonuna dikkat edeceğiz' dedi.


'Hava saldırısının karşılığı yine hava saldırısıdır'

Hamas tarafından İsrail'in Gazze'ye sabah düzenlediği hava saldırısının ardından yapılan açıklamada, 'Hava saldırısının karşılığı yine hava saldırısıdır.' ifadesi kullanıldı.


Havran'da Şehit Ömer Halisdemir Parkı açıldı

Balıkesir'in Havran ilçesinde 15 Temmuz 2016 tarihinde Fetö Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilen hain darbe girişiminin 2.Yıldönümü nedeniyle hazırlanan 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Programı açılışlar ile başladı.


Belediye Başkanı Türel'den Kılıçdaroğlu'na tazminat davası

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya'daki raylı sistemin İzmir'dekinden daha pahalıya yapıldığını ileri süren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu aleyhine 50 bin liralık tazminat davası açtı.


15 Temmuz tüm darbecilere verilen en güzel cevaptır

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, '15 Temmuz, sadece Fetö'cülere değil, aynı zamanda tüm darbecilere, darbe heveslilerine, terör örgütlerine ve onların arkasındaki güçlere verilen en net cevaptır.' dedi.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...