son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Çanakkale Zaferi

Çanakkale Zaferi


Yurtta hava durumu

19 Mart 2018 Pazartesi günü en yüksek hava sıcaklıkları Ankara'da 19, İstanbul'da 16, İzmir'de 21, Antalya'da 23, derece olacak.


?Şırnak'ta 3 kadın terörist etkisiz hale getirildi

Gabar Dağı Keçidağı tepe mevkkinde terör örgütü PKK mensuplarının etkisiz hale getirilmesi ve sığınaklarının imha edilmesi için başlatılan HANÇER-1 operasyonunda 3 kadın PKK’lı terörist etkisiz hale getirildi.


Bahçeli yeniden MHP Genel Başkanı seçildi

MHP'nin 12. Olağan Büyük Kurultayı Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.


Milli enerji kaynağı 300 bin kişiye istihdam sağlayacak

Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Özer, 'Planlananlar yapılırsa, 2030'da sadece güneşte 300 bin kişilik istihdam sağlanacağını düşünüyoruz. O zaman milli enerji kaynağımız güneş en büyük işveren sektör olacak.' dedi.


THY Kerkük ve Musul havalimanlarında bulunmak istiyor

Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Yıldız, önümüzdeki dönemde Kerkük ve Musul'daki havalimanlarının açılacağını ve THY'nin bu havalimanlarında bulunmak istediğini belirtti.


Belçika'nın aşırı sağcı lideri Müslüman toplumunu hedef aldı

Aşırı sağcı N-VA lideri ve Anvers Belediye Başkanı de Wever, 'Müslümanların kamu alanlarında ve eğitimde dini simgeleri kullanmaya yönelik ısrarı gerginlik yaratıyor.' dedi.


KSYÖ uzmanları zehirlenen eski Rus casus için İngiltere'ye gidiyor

Kimyasal Silahların Yasaklanması Örgütü uzmanları, eski çifte ajan Skripal ile kızının zehirlendiği maddeyi incelenmek üzere yarın İngiltere'ye gelecek.


Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bahçeli'ye tebrik telgrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP'nin 12. Olağan Büyük Kurultayı'nda Genel Başkanlığa yeniden seçilen Bahçeli'yi telgraf göndererek tebrik etti.


Çanakkale şehitleri yurdun dört bir yanında anılıyor

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. Yıl Dönümü dolayısıyla başta Çanakkale olmak üzere yurdun her yerinde anma programları düzenlendi.


Türk milleti gittiği her yere kardeşlik ve refah götürdü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Albayrak, 'Türk milleti bugüne kadar gittiği her yere kardeşlik, barış, huzur ve refah götürdü. Cerablus bugün Suriye'nin en güvenli bölgesi.' dedi.


Kilitbahir Kale Müzesi ve Fatih Camisi açıldı

Kale müze ve caminin açılışı, Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş ile video konferans aracılığıyla bağlantı kuran Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gerçekleştirildi.


Terör koridorlarına en ağır darbe vuruldu

AB Bakanı Çelik, 'Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu tarafından Afrin şehir merkezinin kontrol altına alınması ile bölgemizde kurulmak istenen terör koridorlarına ağır darbe vurulmuştur.' dedi.


Tunceli'de terör operasyonu

Tunceli'de terör örgütlerinin şehir yapılanmasına yönelik operasyonlarda gözaltına alınan 4 zanlı tutuklandı.


Güzel sunucu Öykü Serter'in eski hali şaşırttı

Başarılı sunumlarıyla ekranların aranan yüzü Öykü Serter, güzelliği ile de adından sıkça söz ettiriyor.


Defne Joy Foster'ın oğlu Can Kılıç büyüdü

2011 yılında, ölümü tüm Türkiye'yi şoka sokan sunucu Defne Joy Foster'ın oğlu Can Kılıç, artık 9 yaşında.


Batman'da şehitler anısına '2. Uluslararası Yarı Maratonu' düzenlendi

Türkiye, Kenya ve Etiyopya'dan 470 atletin katılımıyla gerçekleştirilen maratonda erkeklerde Etiyopyalı atlet Cheruiyor, kadınlarda ise Kenyalı Kimeli birinci oldu.


Müzik tutkusu yaşama sevincini artırdı

Adapazarı'nda doğum sırasında beyin felci geçirdiği için Serebral Palsili olarak dünyaya gelen Zümra Zülal Çalış, yaşadığı birçok zorluğa rağmen müziğe olan tutkusunu okul korosunda sürdürüyor.


Bizi birleştiren temel unsurlardan birisi de şehitlerimiz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Ortak tasamız, kıvancımız vardır. Nerede olursak olalım, nerede yaşarsak yaşayalım, ister doğuda, ister batı, ister kuzeyde, ister güneyde, bizi birleştiren temel unsurlardan birisi de şehitlerimizdir.' dedi.


Afrin'de siviller için hazırlık başlayacak

AFAD Başkanı Güllüoğlu, 'AFAD, Türk Kızılayı ve başka kuruluşlarla sivillerin gıda kolisi, hijyen paketi, su ve başka ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalarımız devam ediyor.' dedi.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...