son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Cinnet getiren baba katliam yaptı: 2 ölü

Osmaniye'de cinnet getiren Kemal Ergi, eşine ve 4 çocuğuna kurşun yağdırdı. Korkunç olayda anne ve 1 evladı hayatını kaybetti, 3 çocuk ise yaralandı.


Sarı yağma

Başta Paris olmak üzere Fransız şehirlerini savaş alanına çeviren olaylarda bin 700 kişi gözaltına alındı, 118 kişi de yaralandı. Polis, vandallara sert müdahalede bulunurken lüks mağazalar yağmalandı.


Karabük'te şömineden çıkan yangına ekipler müdahale etti

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde şömineden çıkan yangına itfaiye ekibinin zamanında müdahalesi iki katlı evi kül olmaktan kurtardı.


PKK çocuk avında

Operasyonlarda ağır zayiat veren ve eleman sıkıntısı çeken PKK, okul çağındaki çocukları dağa kaçırıyor. Diğer taraftan ise kandırılan gençleri ölüme gönderen terör elebaşları, geri planda kadın teröristlere tecavüz ediyor.


Bedelliler 21 günde çakı gibi asker oldu

Ankara'nın Polatlı ilçesindeki 58. Topçu Tugay Komutanlığında silahaltına alınan bedelli askerlik yükümlüleri eğitimlerini eksiksiz yerine getiriyor.


Barış yemeğinde HDP-DBP propagandası

Diyarbakır Merkez Kayapınar ilçesindeki bir düğün salonunda iki aile arasında 14 yıldır devam eden husumetin sona erdirilmesi sonucu barış yemeği düzenlendi.


Otel odalarında pazarlık

Muş, "CHP bir taraftan İP ile görüşüyor, diğer taraftan araya aracılar koyarak, otel odalarında kapalı kapılar ardında HDP ile bir müzakere, bir pazarlık içerisinde. HDP, bazı illerde aday çıkarmayacağını ve CHP-İP bloğunu destekleyeceğini söylüyor" dedi. 


Yılmaz: Yargı siyasi tercihte bulunamaz

AK Parti'li Cevdet Yılmaz, "Yargı yerindelik denetimi yapamaz, yargı siyasi tercihte bulunamaz. Bunu yaptığı zaman yargı gerçek işlevini kaybetmiş olur" dedi. 


Galiba şeytan kuyusunu kazıyor


Filistinli gazeteci Elbek: Çok şükür ki Türkiye'deki Müslümanlar Filistin'in arkasında

Filistinli gazeteci Zaher Elbek, "Çok şükür Türkiye'deki Müslümanlar Kudüs ve Filistin'in her zaman arkasında. Çok şükür hem muzaffer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem de Türkiye halkı her zaman Kudüs'ün arkasında duruyor. Bu, bize çok büyük bir destek." dedi.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...