son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Turizmde Altındağ Modelini oluşturdu

Ankara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği'nin toplantısında konuşan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, turizm yatırımları ve projeleriyle bir Altındağ Modeli oluşturdukları söyledi.


Lutfhansa ile Harekete Geç

Lufthansa Alman Havayolları, yeni marka kampanyası #SayYesToTheWorld ile dünyaya 'Evet' demeye ve heyecan verici yerleri keşfetmeye davet ediyor.


Türk Hava Yolları Bir Noktaya Daha Uçuyor

UNESCO tarafından 'Dünya Kültür Mirası' listesine eklenerek koruma altına alınan Semerkant Türk Hava Yolları'nın 302. noktası olarak uçuş ağına eklendi.


TÜRSAB'ın Önceki Yönetimi Bakanlıktan Denetim Talep etti.!

TÜRSAB 22. dönem Yönetim Kurulu üyeleri üretilen spekülasyonlar ve haksız karalamalar nedeniyle Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'tan Bakanlık Teftiş Kurulunun kendi dönemlerinin denetlenmesini talep ettiler. Nilgün ATAR


Türkiye Sağlık Turizminin İlk Belgeseli: Sağlığa Yolculuk

Sağlık Turizminde Türkiye'nin ilk ve tek Belgesel Filmi olan Sağlığa Yolculuk; Medikal Turizm Derneği Başkanı Uzm. Dr. Sinan İbiş öncülüğünde, Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile gerçekleştirildi. Nilgün ATAR


ACI KAYIP: Sevilen turizmci Atınç Gür'ü kaybettik

Kuşadası merkezli Meander Travel ortağı Atınç Gür; geçirdiği ani kalp krizi sonucu genç yaşta hayata veda etti. Acı haber turizm camiasında büyük üzüntü yarattı.


Çanakkale destanı, kahramanlığın eksiksiz tarifidir

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103. yıldönümü mesajında; “Çanakkale destanı, kahramanlığın eksiksiz tarifidir.“ dedi.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...