son haber | açılış sayfam yap | sık kullanılanlara ekle

Coin Comments

_  İYİ BİLİRİM
2  NENASIL RSS
7  İNTERNET MEDYASI RSS


Dilara Bahtiyar Sarı yazıyor: DARK TURİZM

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Turizm İşletmeciliği ABD Doktora Öğrencisi Dilara Bahtiyar Sarı; değişen turizm anlayışı ve yeni tercihlerin Dark Turizme ilgiyi artırdığına dikkat çekiyor. İşte turizme genç bakış..


GELECEĞİN TURİZMCİLERİ VE SEKTÖR LİDERLERİ BULUŞUYOR

İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencileri sektörün liderlerine proje sunumu yapacak.


Turizm Sektörüne Kalifiye Personel Garantisi

Antalya merkezli Garanti Organizasyon firmasının kurucu üyesi Cem Yuşan; 'turizm sektörününün kalifiye personel ihtiyacını karşılıyor ve turizmcilerden çok olumlu geri dönüşler alıyoruz.' dedi.


Piyanonun sihirli parmakları Pekinel'lerden iki konser

Dünyaca tanınan piyano ikilisi Güher & Süher Pekinel haziran ayında IKSV ve IKSEV kapsamında gerçekleşecek iki müthiş konserle sanatseverlerle buluşacak.


Pegasus'un Yeni Uçuş Noktası Dammam

Pegasus Hava Yolları, 6 Haziran'dan itibaren İstanbul ile Suudi Arabistan'ın Dammam şehri arasında haftanın her günü karşılıklı seferler düzenleyecek.


İrlandalı Televizyoncular'dan Bodrum Tanıtımı

Bodrum markasının uluslararası düzeyde tanıtılması amacıyla yapılan çalışmalar devam ediyor.


Danıştay Tureb lehine karar verdi

“Taban ücret, Türkçe rehberlik ve sertifika programlarında disiplinin sağlanması” konularında TÜRSAB ve acentelerin açtığı davada Danıştay TUREB lehine karar verdi. İşte tüm detaylar..


İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANINDA TRAFİK SORUNU

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nda Polisin fotoğraf makinesiyle rastgele araçların plakasını çektiğini ve haksız yere ceza yazdığını belirten Yazarımız Asil S. Tuncer; vatandaşların mağdur olmaması için sorunu aktarıyor ve yetkilileri uyarıyor.


Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat, 27 Mayıs Pazar Günü

Dr. Sinan İbiş ile Güzel Hayat Programının 20.nci bölümü 27 Mayıs 2018 Pazar günü saat 09.15 'te Habertürk kanalında yayınlanıyor. Güzel Hayat bu hafta Ankara'da Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi 'nden açılacak.


 

* info (et) rssokur.com
RSS linkinizi eklemek için bize mail atınız...